Kreta all inclusive


Krety, jako miejsca wakacyjnego wypoczynku, będzie z pewnością należał do udanych. Jeśli dodatkowo będą to wczasy all inclusive, komfort wypoczynku znacznie wzrośnie. Formuła all inclusive jest coraz częściej wybierana przez polskich turystów, przede wszystkim ze względu na wygodę, jaką oferuje.

Kreta z all inclusive (AI) to inaczej wszystko w cenie. Dokładna forma i zawartość tej formuły zależy zawsze od oferty konkretnego hotelu i w każdym przypadku będzie wyglądać nieco inaczej. Najważniejsze cechy tego rodzaju wyżywienia to przede wszystkim trzy posiłki główne w ciągu dnia, napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w cenie, a także przekąski serwowane między posiłkami.

Kreta jest wymarzonym miejscem na wypoczynek. Oblewające ją błękitne morze, cudownie miękki piasek na plaży, palmy, gaje oliwne i skalne zatoczki składają się na wspaniałe i niepowtarzalne widoki. Dodatkowy urok ma sieć malutkich i pięknych uliczek przepełnionych licznymi lokalnymi tawernami i kafejkami, obleganymi przez okolicznych mieszkańców oraz przyjezdnych.

Proponujemy swoim klientom wyloty do Heraklionu Chanii oraz wypoczynek w hotelach o zróżnicowanym standardzie. Na miejscu czeka na turystów nie tylko bogactwo przepięknych widoków, ale także profesjonalna obsługa polskojęzycznego rezydenta.