Kreta last minutePolowanie na oferty last minute to świetny sposób na wyjazd na wymarzone wakacje za atrakcyjną cenę. Last minute na Kretę to prawdziwa okazja, której nie można przegapić. Kreta jest bowiem największą, i zarazem najbardziej atrakcyjną spośród greckich wysp.

Czekając na oferty typu last minute, szczególnie w przypadku wypoczynku na Krecie, należy zarezerwować sobie nieco dłuższy okres wolnego czasu, aby móc dostosować się do terminów wyjazdu, które są najbardziej atrakcyjne cenowo. Należy także pamiętać o tym, iż Kreta jest na tyle interesującym kierunkiem wakacyjnych, iż miejsca mogą się skończyć, zanim pojawi się nowa, niższa cena. Z tego względu, zdecydowanie lepiej korzystać ze zniżek typu first minute, które co roku są bardzo korzystne.

Klimat wyspy niemal gwarantuje udany wypoczynek. Spotykają się tu trzy strefy klimatyczne: śródziemnomorska, afrykańska i kontynentalna. Na najprzyjemniejszą pogodę można liczyć w okresie wiosennym, przed niezwykle upalnym sezonem wakacyjnym

Kreta jest wymarzonym miejscem na wypoczynek. Oblewające ją błękitne morze, cudownie miękki piasek na plaży, palmy, gaje oliwne i skalne zatoczki składają się na wspaniałe i niepowtarzalne widoki. Dodatkowy urok ma sieć malutkich i pięknych uliczek przepełnionych licznymi lokalnymi tawernami i kafejkami, obleganymi przez okolicznych mieszkańców oraz przyjezdnych.